Kateřina a implantáty Motiva Ergonomix 340 ml

Maminka dvou holčiček Kateřina 

Maminka dvou holčiček Kačka chtěla mít nová a krásná prsa, než nastoupí do práce po mateřské dovolené. Prsa si nechala upravit na klinice Beauty v Pardubicích, operoval MUDr. Martin Šorma, implantáty Motiva Ergonomix 340 ml, demi profil.

Jak dlouho jsi uvažovala o zvětšení prsou?
To, že bych chtěla větší prsa, jsem věděla už spoustu let. Úplně jsem se rozhodla až na začátku roku 2019, kdy jsem si řekla, že bych chtěla mít nová a krásná prsa než po mateřské nastoupím do práce a také abych měla dostatečný čas na rekonvalescenci.

Proč jsi zvolila implantáty Motiva Ergonomix?
Že půjdu do Motiva implantátů jsem věděla hned, hodně jsem si četla informace o různých značkách a vlastnostech implantátů a Motiva se mi zamlouvala nejvíc. Přímo pro Ergonomix jsem se rozhodla, když jsem viděla výsledky a přečetla si recenze spokojených žen. Chtěla jsem prsa přirozená a Ergonomix byla jasná volba. A taky jsem chtěla mít malou jizvu. :)

Podle čeho jsi vybírala plastického chirurga?
V první řadě pro mě byla směrodatná vzdálenost. Takže jsem vybírala chirurga v mém okolí. Také aby měl v nabídce Motiva implantáty, ne všichni s nimi pracují. Po přečtení recenzí jiných pacientek na pana doktora Martina Šormu jsem se rozhodla zajet na konzultaci k němu na kliniku Beauty do Pardubic. Jeho přístup mě přesvědčil, že právě u něj zvětšení prsou podstoupím.

Jak jste s panem doktorem vybírali velikost?
Pan doktor mě změřil a řekl mi, co by si asi představoval (od-do). Měla jsem si to nechat projít hlavou do další konzultace a doma si ještě vyzkoušet velikosti pomocí balónků s vodou, nebo mi doporučil navštívit 3D vizualizaci přímo od Motivy. S balónky jsem se nějak nedokázala poprat a objednala se na 3D konzultaci. Slečna Katka z Motivy mi pomocí 3D scanu a takových speciálních vycpávek do podprsenky dokázala přiblížit představu o velikosti a já přestala mít obavy, zda prsa nebudou malá a já zklamaná. Katka mi opravdu pomohla a z vizualizace jsem odjížděla s velikostí 340 ml, demi profil.

Na druhé konzultaci s panem doktorem jsme probrali zmiňovanou velikost a já se už jen těšila na operaci.
Implantáty máš vloženy pomocí speciální techniky Insertion Sleeve. Proč jsi se pro tuto techniku rozhodla?
S Insertion Sleeve jsem pořád váhala, jestli ano nebo ne, jestli to není zbytečné. Hodně se mi líbila představa malinké jizvy jen kolem 2,5 cm. Rozhodující pro mě však byla minimální pravděpodobnost výskytu infekce nebo jiných komplikací. Navíc jsem se v různých diskuzích dočetla, že pacientky pozorují lepší rekonvalescenci a menší bolesti, to pro mě bylo příjemné plus.

Kudy byly implantáty vloženy a jak velkou jizvu máš? Je viditelná na první pohled?
Implantáty mám vloženy podprsní rýhou. Jizvičky mám opravdu malé cca 2,5 cm a 3 cm. Viditelné nejsou.


Jaká byla tvoje představa a jak se liší od reálného výsledku?

Moje představa nebyla ani zdaleka taková, jaký je výsledek. Po 3D vizualizaci jsem byla nadšená a doufala jsem, že výsledek bude stejný, ale předčil moje očekávání.

Co rekonvalescence? Bylo vše v pořádku?
Co se týká rekonvalescence, tak ta proběhla bez problémů. První dny jsem sice byla zaskočená bolestí, kterou jsem až takovou nečekala, ale každý den ustupovala. Necelý týden od operace už byly bolesti minimální, spíš mě bolela záda ze spaní na zádech. Jizvy se také zahojily dobře.

Nyní jsi rok po augmentaci, jaké jsou tvé pocity?
Jsem naprosto spokojená, stále nadšená a šťastná. Mám prsa a nemusím nosit vycpanou podprsenku.

Vnímáš implantáty ve svém těle? Cítíš ho na pohmat?
Implantáty vůbec nevnímám, ani necítím na pohmat. Cítím se prostě tak, jako by ta prsa byla moje. :-)

Šla bys do augmentace znovu?
Ano šla a určitě někdy v budoucnu půjdu. Počítám s tím, že se budou implantáty měnit a já si dám i malinko větší. :-) 

Už to nebude takový šok jako napoprvé.

Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte a kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

© 2024 Plastická chirurgie Pardubice | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram