Plastické operace obličeje

Oční víčka
Plastika očních víček patří k nejčastějším zákrokům. Operační zákrok spočívá v odstranění nadbytku kůže, úpravě tukových váčků. Na horních víčkách tukové váčky zmenšujeme, při plastice dolních víček je rozprostřeme přes okraj očnice, tím se rovněž vyplní kruhy pod očima.
Odstálé ušní boltce
Operace odstálých ušních boltců se provádí nejčastěji v místním znecitlivění ambulantně bez nutnosti hospitalizace. Princip zákroku spočívá v modelaci chrupavky a ve změně postavení boltce vzhledem k hlavě.
Obličejové vrásky
Face lift je anglický název pro operaci vrásek obličeje. Principem zákroku je vypnutí povolené tkáně na obličeji a horní části krku. Při zákroku se provádí buď vypnutí kůže samostatně (tzv. kožní lifting) nebo zároveň s vypnutím kůže i vypnutí povrchní svalověvazivové vrstvy (SMAS lifting).
Modelace rtů
Zvětšení a modelaci rtů je možno provést operačně. Zákrok se provádí ambulantně v místním znecitlivění nebo v analgosedaci a má trvalý efekt. Principem zákroku je sesunutí vnitřní strany sliznice horního rtu vícenásobným V-Y posunem.

Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte a kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

© 2024 Plastická chirurgie Pardubice | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram