Reference, MUDr. Martin Šorma

Přečtěte si příběhy našich klientek! 

Petra 
Odstranění vrásek

„Podstoupila jsem u pana doktora Šormy několik drobných estetických zákroků v obličejové části. Jednalo se o odstranění vrásek. Při každém zákroku byl přístup lékaře i personálu naprosto profesionální, příjemné jednání i prostředí."

Jana 
Modelace poprsí

„S prací pana doktora jsem velice spokojena. Vyšel mi plně vstříc a zákrok proběhl velmi rychle.  Dlouho jsem se rozhodovala, zda zákrok podstoupit a nelituji. Pan doktor mi vše vysvětlil, měl skvělý přístup a sestřičky také."

Jana
Modelace prsou

„S prací pana doktora jsem velice spokojena.
Dlouho jsem se rozhodovala ,zda zákrok podstoupit a nelituji, skvělý přístup, vše vysvětleno, sestřičky milé.“

Lucie
Zvětšení prsou

„Zdravím každého, kdo se rozhoduje nad zvětšením svého poprsí.
Bylo to mě nejlepší rozhodnutí za skvělý bezchybný výsledek moc děkuji panu doktorovi Šormovi a celému jeho týmu v Pardubicích. Po domluvě vybráno Motiva Ergonomix full profil 335 ml pod žlázu.“

Andrea
Zvětšení prsou

„Dlouho jsem se odhodlávala zákrok podstoupit a nelituji ani minutu! Moc děkuji panu doktorovi a celému týmu BEAUTY za krásnou práci a navrácené sebevědomí! Rekonvalescence probíhala v pořádku — nemohu si na nic stěžovat!

Regina
Operace uší

„Byla jsem na operaci uší a jsem 100% spokojená. Pan doktor je moc fajn a sestřičky příjemné a milé.
Jestli půjdu někdy na další plastickou operaci, určitě se vrátím k panu doktorovi. Doporučuji!“

Markéta 
Abdominoplastika

„5.3.2019 jsem u pana doktora podstoupila abdominoplastiku.

Jsem maximálně spokojená se vším (s přístupem personálu, s pooperační péčí a s výsledkem operace). ... Velmi děkuji panu doktorovi za skvělou práci a přístup.“

Kateřina 
Operace víček

Jsem moc spokojená. Výsledek splnil mé očekávání. Vše bylo v pořádku, otoky zmizely po týdnu, je to již rok a půl a jsem moc ráda, že jsem se k operaci očních víček odhodlala. Pana doktora Šormu doporučuji.

Kateřina a modelace poprsí

„Chtěla jsem mít nová a krásná prsa, než nastoupím do práce po mateřské dovolené. Prsa jsem si nechala upravit na klinice Beauty v Pardubicích, operoval MUDr. Martin Šorma.
Moje představa nebyla ani zdaleka taková, jaký je výsledek. Po 3D vizualizaci jsem byla nadšená a doufala jsem, že výsledek bude stejný, ale předčil moje očekávání.“
Představení klinky plastické chirurgie BEAUTY Pardubice
Jak dlouho jsi uvažovala o zvětšení prsou?
To, že bych chtěla větší prsa, jsem věděla už spoustu let. Úplně jsem se rozhodla až na začátku roku 2019, kdy jsem si řekla, že bych chtěla mít nová a krásná prsa, než po mateřské nastoupím do práce a také abych měla dostatečný čas na rekonvalescenci.

Proč jsi zvolila implantáty Motiva Ergonomix? 
Že půjdu do Motiva implantátů jsem věděla hned, hodně jsem si četla informace o různých značkách a vlastnostech implantátů a Motiva se mi zamlouvala nejvíc. Přímo pro Ergonomix jsem se rozhodla, když jsem viděla výsledky a přečetla si recenze spokojených žen. Chtěla jsem prsa přirozená a Ergonomix byla jasná volba. A taky jsem chtěla mít malou jizvu. :)  
Podle čeho jsi vybírala plastického chirurga? 
V první řadě pro mě byla směrodatná vzdálenost. Takže jsem vybírala chirurga v mém okolí. Také aby měl v nabídce Motiva implantáty, ne všichni s nimi pracují. Po přečtení recenzí jiných pacientek na pana doktora Martina Šormu jsem se rozhodla zajet na konzultaci k němu na kliniku Beauty do Pardubic. Jeho přístup mě přesvědčil, že právě u něj zvětšení prsou podstoupím.  
Jak jste s panem doktorem vybírali velikost? 
Pan doktor mě změřil a řekl mi, co by si asi představoval (od-do). Měla jsem si to nechat projít hlavou do další konzultace a doma si ještě vyzkoušet velikosti pomocí balónků s vodou, nebo mi doporučil navštívit 3D vizualizaci přímo od Motivy. S balónky jsem se nějak nedokázala poprat a objednala se na 3D konzultaci. Slečna Katka z Motivy mi pomocí 3D scanu a takových speciálních vycpávek do podprsenky dokázala přiblížit představu o velikosti a já přestala mít obavy, zda prsa nebudou malá a já zklamaná. Katka mi opravdu pomohla a z vizualizace jsem odjížděla s velikostí 340 ml, demi profil.  Na druhé konzultaci s panem doktorem jsme probrali zmiňovanou velikost a já se už jen těšila na operaci. 
Představení klinky plastické chirurgie BEAUTY Pardubice
Implantáty máš vloženy pomocí speciální techniky Insertion Sleeve. Proč jsi se pro tuto techniku rozhodla? 
S Insertion Sleeve jsem pořád váhala, jestli ano nebo ne, jestli to není zbytečné. Hodně se mi líbila představa malinké jizvy jen kolem 2,5 cm. Rozhodující pro mě však byla minimální pravděpodobnost výskytu infekce nebo jiných komplikací. Navíc jsem se v různých diskuzích dočetla, že pacientky pozorují lepší rekonvalescenci a menší bolesti, to pro mě bylo příjemné plus.  
Kudy byly implantáty vloženy a jak velkou jizvu máš? Je viditelná na první pohled? 
Implantáty mám vloženy podprsní rýhou. Jizvičky mám opravdu malé cca 2,5 cm a 3 cm. Viditelné nejsou.   
Co rekonvalescence? Bylo vše v pořádku?
Co se týká rekonvalescence, tak ta proběhla bez problémů. První dny jsem sice byla zaskočená bolestí, kterou jsem až takovou nečekala, ale každý den ustupovala. Necelý týden od operace už byly bolesti minimální, spíš mě bolela záda ze spaní na zádech. Jizvy se také zahojily dobře. 
© 2024 Plastická chirurgie Pardubice | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram