Zvětšovací operace poprsí

Zvětšovací operace poprsí (augmentace) provádíme s použitím silikonových implantátů renomovaných světových výrobců. Tvar implantátů je buď kruhový nebo anatomický (kapkovitý). Po vyšetření se vybere vhodná velikost a tvar implantátu. Při výběru typu implantátu hraje důležitou roli mnoho faktorů, jako je např. stav tkání, tloušťka podkožní vrstvy, množství prsní žlázy, původní tvar prsu, velikost a tvar hrudníku. Vliv na výběr implantátu má i způsob uložení implantátu. Silikonové implantáty je možno vložit buď pod prsní sval nebo pod prsní žlázu.

Zvětšovací operace poprsí
 provádíme s jizvou přes dvorec nebo z podprsní rýhy. Méně často se používá přístup z podpažní jamky.

Augmentace
 se provádí v celkové anestezii. Propuštění domů je možno až po stabilizaci stavu, což bývá druhý den ráno. Hojení ran po operaci trvá asi 2 týdny. Během této doby je třeba dodržovat pokyny operatéra a klid bez jakékoli fyzické zátěže. Poté je možno se vrátit do běžného režimu, plná sportovní zátěž je však možná až po 6 týdnech. Pro nejlepší efekt zvětšovací operace poprsí je nutno nosit speciální podprsenku, která zaručí ustálení požadovaného tvaru poprsí. Důležitá je i péče o jizvičky, které postupně blednou a stávají se méně nápadnými. 

Ceník

Augmentace - zvětšení poprsí (podle způsobu operace a umístění implantátů)
od 29 900
Silikonové prsní implantáty kruhové, ergonomické 1 pár
26 000-35 000
Silikonové prsní implantáty anatomické 1 pár
30 000-49 000
Zvětšení prsou technikou malé 2,5cm jizvy „minimal scar“
nyní není možno

Celková anastezie
6 000
Jednodenní pobyt na operačním pokoji
1 000
V ceně jsou pooperační převazy a kontroly.

Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte a kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

© 2024 Plastická chirurgie Pardubice | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram